Apartamenty „Pod Dębami”

Osiedle ” Pod Dębami” przy ul.Swinarskiego / Kopaniny Lewe to zespół dziewiętnastu jedno i dwupoziomowych luksusowych apartamentów w zabudowie szeregowej.

Osiedle znajduje się w wyjątkowo spokojnej i zielonej dzielnicy Katowic – Zarzeczu.Liczne drogi dojazdowe zapewniają mieszkańcom doskonałe połączenie zarówno z Katowicami jak i centrum miasta Mikołowa oraz z okolicznymi miastami.

Osiedle zaprojektowano z myślą o osobach, które od swojego wymarzonego apartamentu oczekują nie tylko funkcjonalności, ale także wygody i przestrzeni oraz dla których estetyka zewnętrzna jest równie ważna jak wykończenie wnętrza.

Apartamenty Pod Dębami

Kolorystyka osiedla nawiązuje do sąsiedniej zabudowy. Przeważają kolory ciepłe od brązu przez szarość aż do złamanej bieli. Przez takie połączenie kolorów osiedle prezentuje się wyjątkowo przytulnie. Wszystkie obiekty wchodzące w skład inwestycji są spójne architektonicznie i zostaną wykonane z dbałością o każdy detal, z najwyższej jakości materiałów.

Budynki są niepodpiwniczone, piętrowe. Powierzchnia apartamentu jednopoziomowego to 71 m2 a dwupoziomowego to 110 m2.

Apartamenty „Pod Dębami” jednopoziomowe

Apartamenty jednopoziomowe znajdują się na parterze budynków a do każdego z nich przynależy własny, słoneczny ogród oraz miejsce parkingowe. Ogrody będą ogrodzone, zostaną również wyprowadzone instalacje wody oraz elektryczna.

Apartamenty jednopoziomowe mogą mieć różne aranżacje: Może to być jeden duży pokój połączony z aneksem kuchennym oraz trzema sypialniami (aranż. 1) , lub duży pokój połączony z kuchnią i dwoma sypialniami (aranż. 2) albo też salon, osobna kuchnia oraz dwie duże sypialnie (aranż. 3).

aranż. 1

aranż. 2

aranż. 3

Apartamenty „Pod Dębami” dwupoziomowe

parter

poddasze

salon z jadalnią, osobną kuchnią, łazienką oraz sypialnią/gabinetem na pierwszej kondygnacji (ar.1) i z dwiema sypialniami do których przynależą dwie osobne garderoby oraz łazienką na kondygnacji drugiej (ar 1),

parter

poddasze

duży salon połączony z jadalnią , holem i kuchnią, z dużą sypialnią/ gabinetem oraz łazienką na kondygnacji pierwszej (ar.2) i dużymi dwiema sypialniami i osobną łazienką na górze (ar.2),

parter

poddasze

salon połączony z kuchnią, sypialnią /gabinetem , sypialnią oraz łazienką znajdujących się na dolnej kondygnacji (ar.3) i dwóch dużych sypialni , holu oraz łazienki na kondygnacji drugiej.

Każdy z dwupoziomowych apartamentów posiada własny, dyży, 23 metrowy taras oraz dwie łazienki – po jednaj na każdym poziomie. Ponadto do każdego z takich apartamentów przynależą dwa miejsca parkingowe.

Budynki wybudowane będą metodą tradycyjną z pustaków komórkowych z zachowaniem wszelkich wymaganych norm akustycznych, ocieplone termoizolacyjnym styropianem, strop i schody żelbetowe, lane. Dach dwuspadowy, pokryty dachówką Braas w kolorze brązowym. Balustrady tarasów wykonane ze stali nierdzewnej, malowanej proszkowo.

Budynki otynkowane będą jasym tynkiem z elementami płytki klinkierowej. Wysokiej jakości stolarka okienna wykonana z PVC w kolorze grafitowym wyposażona w rolety, trzyszybowa, drzwi wejściowe – ocieplane. Każdy z budynków wyposażony będzie w indywidualny system ogrzewania gazowego. Ponadto w standardzie wykończenia wnętrza budynków będą rozprowadzone wszystkie instalacje (elektryczna, gazowa, wodno – kanalizacyjna), grzejniki, otynkowane ściany oraz wykonana wylewka na podłogach. Dla większego komfortu przewidziano również ogrzewanie podłogowe.

APARTAMENTY „POD DĘBAMI”

Teren osiedla będzie ogrodzony, co zapewni dodatkowe bezpieczeństwo jego mieszkańcom.
Droga wewnątrzosiedlowa, chodniki, podejścia oraz podjazdy wykonane będą z kostki betonowej.

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Zadzwoń: +48 733 555 845