Grota Residence

Osiedle przy ul. Gen.Grota – Roweckiego to zespół 25 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, budowanych w dwóch etapach. Osiedle  znajduje się w wyjątkowo spokojnej i zielonej dzielnicy Katowic – Zarzeczu. Liczne drogi dojazdowe zapewniają mieszkańcom doskonałe połączenie zarówno z Katowicami jak i centrum miasta Mikołowa oraz z okolicznymi miastami. Osiedle umiejscowione jest na  wzgórzu, ze spadkiem w stronę południową. Od  wschodu i zachodu graniczy z terenami zabudowy jednorodzinnej.

Osiedle zaprojektowano z myślą o osobach, które od swojego wymarzonego domu oczekują nie tylko funkcjonalności, ale także wygody i przestrzeni. Kolorystyka osiedla  nawiązuje do sąsiedniej zabudowy i przeważają kolory ciepłe.

Inwestycja Grota

Wszystkie obiekty wchodzące w skład inwestycji są spójne architektonicznie i zostaną wykonane z dbałością o każdy detal, z najwyższej jakości materiałów. Budynki są niepodpiwniczone, piętrowe. W każdym z budynków jest garaż.

Powierzchnie  domów to 94 m2 oraz 100 m2 (z możliwością powiększenia powierzchni o kilkanaście m2 – kolejne pomieszczenie). Na parterze przewidziano pokój dzienny, kuchnię, wiatrołap, korytarz, WC i garaż, natomiast  na piętrze trzy  pokoje i dwie łazienki.  Zaprojektowana na dachu duża lukarna umożliwia adaptację poddasza na kolejny pokój o powierzchni kilkunastu metrów kwadratowych.

Budynki wybudowane będą metodą tradycyjną z pustaków komórkowych z zachowaniem wszelkich wymaganych norm akustycznych, ocieplone termoizolacyjnym styropianem, strop w systemie terriva, schody betonowe, prefabrykowane. Dach dwuspadowy, pokryty dachówką Braas w kolorze brązowym. Balustrady balkonów wykonane ze stali nierdzewnej, malowanej proszkowo. Budynki otynkowane będą jasym tynkiem z elementami płytki klinkierowej.

Wysokiej jakości stolarka okienna  wykonana z PVC w kolorze brązowym, trzyszybowa, brama garażowa i drzwi wejściowe – ocieplane. Każdy z budynków wyposażony będzie w indywidualny system ogrzewania gazowego. Ponadto w standardzie wykończenia wnętrza budynków będą rozprowadzone wszystkie instalacje (elektryczna, gazowa, wodno – kanalizacyjna), grzejniki, otynkowane ściany oraz wykonana wylewka na podłogach. Na parterze budynku przewidziano ogrzewanie podłogowe.

Teren osiedla będzie ogrodzony, co zapewni dodatkowe bezpieczeństwo jego mieszkańcom.

Droga wewnątrzosiedlowa, chodniki, podejścia oraz podjazdy wykonane będą  z kostki brukowej .

Masz pytania? Zadzwoń: +48 733 555 845