Sielawy Residence II

Osiedle Sielawy Residence II zespół 16 domów jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej (tj. 32 mieszkania). Osiedle realizowane jest w dwóch etapach – szeregi A i D w etapie I, szeregi B i D w II etapie. Każdy etap to szesnaście mieszkań.

Kolorystyka osiedla  to kolory ciepłe od brązu przez szarość aż do złamanej bieli. Przez takie połączenie kolorów, osiedle prezentuje się wyjątkowo elegancko  i przytulnie. Wszystkie obiekty wchodzące w skład inwestycji  są spójne architektonicznie, wykonane z materiałów najwyższej jakości.

Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które od swojego wymarzonego domu oczekują nie tylko funkcjonalności, ale także wygody i przestrzeni oraz dla których estetyka zewnętrzna  jest równie ważna jak wykończenie wnętrza.

Sielawy Residence

Budynki są piętrowe, niepodpiwniczone. Powierzchnia każdego z mieszkań to 115 m2 z możliwością jej powiększenia o kilkanaście m2 – kolejne pomieszczenie.  W każdym z budynków znajduje się  garaż. Do każdego z budynków przynależy własny, ogrodzony, słoneczny ogród  oraz miejsce parkingowe. Na ogród zostanie wyprowadzona instalacja wody oraz instalacja elektryczna.

Na etapie budowy  istnieje możliwość zaprojektowania  mieszkania w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Do dyspozycji pozostaje nasz architekt. Budynki wybudowane zostały metodą tradycyjną z zachowaniem wszelkich wymaganych norm  akustycznych, ocieplone termoizolacyjnym styropianem. Dach dwuspadowy,  pokryty dachówką  w kolorze grafitowym. Balustrady tarasów wykonane ze stali nierdzewnej, malowanej proszkowo. Elewacja budynku to jasno szary tynk z elementami tynku w kolorze ciemnego grafitu oraz płytki klinkierowej.

Wysokiej jakości stolarka okienna trzyszybowa, wykonana z PVC w kolorze grafitowym wyposażona w rolety. Drzwi wejściowe  i brama garażowa – również w kolorze grafitowym. Każdy z budynków będzie wyposażony w indywidualny system ogrzewania gazowego. Ponadto w standardzie wykończenia wnętrza budynków będą rozprowadzone wszystkie instalacje (elektryczna, gazowa, wodno – kanalizacyjna), grzejniki, otynkowane ściany oraz wykonana wylewka na podłogach. Dla większego komfortu przewidziano również ogrzewanie podłogowe.

Teren osiedla będzie ogrodzony, co zapewni dodatkowe bezpieczeństwo jego mieszkańcom. Droga wewnątrzosiedlowa, chodniki, podejścia oraz podjazdy wykonane będą  z kostki betonowej.

Masz pytania? Zadzwoń: +48 733 555 845