Jasna Residence

Kolorystyka osiedla to biel i szarość. Wszystkie obiekty wchodzące w skład inwestycji są spójne architektonicznie i zostały wykonane  z dbałością o każdy detal, z najwyższej jakości materiałów. Budynki są niepodpiwniczone, piętrowe. W każdym z budynków jest garaż, który jednak może zostać zaadaptowany na pokój, gabinet bądź inne pomieszczenie. Powierzchnia użytkowa każdego z domów to 126 m2.

Na parterze przewidziano pokój dzienny, kuchnię, wiatrołap, korytarz, łazienkę i garaż, natomiast  na piętrze cztery pokoje, łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze. Powierzchnia użytkowa piętra to 63 m2.

Jasna Residence

Jasna Residence to budynki wybudowane metodą tradycyjną z pustaków ceramicznych z zachowaniem wszelkie wymaganych norm  akustycznych, ocieplone termoizolacyjnym styropianem. Stropy budynków wykonane zostały z monolitycznych płyt betonowych typu filigran. Schody są betonowe, prefabrykowane. Dach dwuspadowy, ocieplony wełną mineralną, pokryty jest dachówką Braas typu celtyckego wykonaną w technologii Lumino w kolorze antracyt. Balustrady balkonów wykonane ze stali nierdzewnej, malowanej proszkowo w kolorze grafitowym. Budynki otynkowane są jasno – szarym tynkiem, a cokół oraz wstawki pod oknami obłożone  płytkami klinkierowymi w kolorze antracytowym. Wysokiej jakości stolarka okienna na profilu Brugmann, wykonana z PVC w kolorze antracyt, trzyszybowa. Pięciokomorowy system zapewnia ochronę cieplną na najwyższym poziomie. Przenikalność U(w/m2K):1,0. W budynkach zamontowano ocieplane bramy garażowe  firmy Wiśniowski o gładkim panelu i strukturze Silkline w kolorze antracytowym Stolarka drzwiowa  również w kolorze antracyt firmy Delta o grubości skrzydła 56 mm. Dla pełnego bezpieczeństwa zastosowano dwa zamki trzy ryglowe , trzy zawiasy oraz trzy bolce antywyważeniowe.

Każdy z budynków wyposażony jest w indywidualny system ogrzewania gazowego. Ponadto w standardzie wykończenia wnętrza budynków są rozprowadzone wszystkie instalacje (elektryczna, gazowa, wodno – kanalizacyjna), grzejniki, otynkowane ściany oraz wykonana wylewka na podłogach.

Teren osiedla jest ogrodzony, co zapewni dodatkowe bezpieczeństwo jego mieszkańcom.

Ogrodzenie z automatyczną, otwieraną za pomocą pilota bramę wjazdowa oraz furtką. Droga wewnątrzosiedlowa, chodniki, podejścia oraz podjazdy wykonane  z kostki brukowej w kolorze szarym, wpisują się w pełni w kolorystykę i elegancki wygląd osiedla. Jasna Residence powstała z myślą o najbardziej wymagających klientach, dla których estetyka zewnętrzna jest równie ważna, co wykończenie wewnątrz.

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Zadzwoń: +48 733 555 845