Barcelońska Residence

Osiedle przy ul. Barcelońskiej zlokalizowane jest w katowickiej dzielnicy Piotrowice. Jest to kameralne osiedle składające się z ośmiu domów. Zespół A to budynek w zabudowie szeregowej w którym znajdują się cztery lokale. Zespół B i C to dwa budynki w zabudowie bliźniaczej. W każdym z nich znajdują się dwa lokale.

Osiedle wyróżnia nowoczesna architektura a bryły budynków nawiązują i są dostosowane do otaczającego  krajobrazu. Kolorystyka doskonale współgra z sąsiednią zabudową. Przeważają  biel i szarość  a całość ociepla piaskowy kolor cegły klinkierowej. Wszystkie obiekty wchodzące w skład inwestycji są spójne architektonicznie oraz wykonane  z dbałością o każdy detal, z najwyższej jakości materiałów.

Budynki zaprojektowano jako jednorodzinne niepodpiwniczone, dwukondygnacyjne (dwie pełne kondygnacje) z miejscami postojowymi. Dachy wszystkich budynków zaprojektowano, jako płaskie. Budynki oznaczone jako A1 i A2 to budynki jednorodzinne dwulokalowe. Na parterze każdego z nich znajduje się wiatrołap ,WC,  kuchnia oraz pokoi dzienny. Na piętrze natomiast zaprojektowano trzy pokoje oraz łazienkę.

Budynki zespołu B to dwa budynki jednorodzinne jednolokalowe. W  ich części parterowej  zaprojektowano wiatrołap, WC, pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym a na piętrze dwa pokoje oraz łazienkę.

Budynki C1 oraz C2  to również budynki jednorodzinne jednolokalowe. Powierzchnia każdego z nich to 114 m2. W tych budynkach zaprojektowano na parterze wiatrołap, WC oraz pokój dzienny połączony z kuchnią. Na parterze znajduje się również kotłownia. Na piętrze będą 3 pokoje oraz wydzielona łazienka.

Barcelońska Residence

Budynki wybudowane będą metodą tradycyjną z pustaków z betonu komórkowego z zachowaniem wszelkich wymaganych norm akustycznych, ocieplone termoizolacyjnym styropianem, strop żelbetowy, schody betonowe. Balustrady balkonów wykonane ze stali nierdzewnej, malowanej proszkowo.

Budynki otynkowane będą białym i szarym  tynkiem z elementami płytki klinkierowej. Każdy z budynków wyposażony będzie w indywidualny system ogrzewania gazowego. Ponadto w standardzie wykończenia wnętrza budynków będą rozprowadzone wszystkie instalacje (elektryczna, gazowa, wodno – kanalizacyjna),  ściany będą  otynkowane oraz wykonana będzie wylewka na podłogach. W budynkach przewidziano ogrzewanie podłogowe.

Teren osiedla będzie ogrodzony, co zapewni dodatkowe bezpieczeństwo jego mieszkańcom. Droga wewnątrzosiedlowa, chodniki, podejścia oraz podjazdy wykonane będą z kostki betonowej.

Dowiedz się więcej

Masz pytania? Zadzwoń: +48 733 555 845