Sielawy Residence

Osiedle Sielawy Residence przy ul.Sielawy to zespół 32 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, budowanych w czterech  etapach oznaczonych na mapie jako A, B, C, D – zgodnie z kolejnością prowadzenia prac. Każdy etap to osiem mieszkań, z czego  dwa są skrajne z dużą działką. Osiedle  znajduje się w wyjątkowo spokojnej i zielonej dzielnicy Katowic – Zarzeczu.

Kolorystyka osiedla  to kolory ciepłe od brązu przez szarość aż do złamanej bieli. Przez takie połączenie kolorów osiedle prezentuje się wyjątkowo przytulnie. Wszystkie obiekty wchodzące w skład inwestycji są spójne architektonicznie i zostaną wykonane z dbałością o każdy detal, z najwyższej jakości materiałów.

Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które od swojego wymarzonego domu oczekują nie tylko funkcjonalności, ale także wygody i przestrzeni oraz dla których estetyka zewnętrzna  jest równie ważna jak wykończenie wnętrza.

Sielawy Residence

Budynki są niepodpiwniczone, piętrowe a powierzchnia każdego z mieszkań to 115 m2 z możliwością jej powiększenia o kolejne pomieszczenie. W każdym z budynków znajduje się garaż. Na parterze przewidziano pokój dzienny, kuchnię, wiatrołap, korytarz, WC i garaż, natomiast  na piętrze dużą łazienkę, pomieszczenie gospodarcze oraz trzy  pokoje / sypialnie z czego jedna posiada taras.

Do każdego z budynków przynależy własny, słoneczny ogród  oraz miejsce parkingowe. Ogrody będą ogrodzone, zostaną również wyprowadzone instalacje  wody oraz elektryczna. Na etapie budowy istnieje możliwość zaprojektowania  mieszkania w sposób dostosowany do własnych, indywidualnych potrzeb. Do dyspozycji pozostaje nasz architekt.

Budynki wybudowane  będą metodą tradycyjną z pustaków komórkowych z zachowaniem   wszelkich wymaganych norm  akustycznych, ocieplone termoizolacyjnym styropianem, strop  i schody żelbetowe, lane.

Dach dwuspadowy,  pokryty dachówką Braas w kolorze brązowym. Balustrady tarasów wykonane ze stali nierdzewnej, malowanej proszkowo. Budynki otynkowane będą jasym tynkiem z elementami płytki klinkierowej. Wysokiej jakości stolarka okienna  wykonana z PVC w kolorze grafitowym wyposażona w rolety, trzyszybowa, drzwi wejściowe  i brama garażowa – również w kolorze grafitowym, cieplane.

Każdy z budynków wyposażony będzie w indywidualny system ogrzewania gazowego. Ponadto w standardzie wykończenia wnętrza budynków będą rozprowadzone wszystkie instalacje (elektryczna, gazowa, wodno – kanalizacyjna), grzejniki, otynkowane ściany oraz wykonana wylewka na podłogach. Dla większego komfortu przewidziano również ogrzewanie podłogowe.

Teren osiedla będzie ogrodzony, co zapewni dodatkowe bezpieczeństwo jego mieszkańcom.

Droga wewnątrzosiedlowa, chodniki, podejścia oraz podjazdy wykonane będą  z kostki betonowej.

Masz pytania? Zadzwoń: +48 733 555 845